Wrastające paznokcie u nogi i bóle w okolicy lędźwiowej połączony z bóle palców u nogi

Witam;mam problem z wrastajcymi paznokciami u nogi i od jakiegoś czasu odczuwam dziwne bole w okolicy krzyża i palcow u nogi jednocześnie.Ból pojawia się i znika,pomaga moczenie w wodzie z mydłem szarym i okład z rivanolu;ale nie wiem na jak długo.Poszłabym już dawno na zabieg ,gdyby nie dzieci,5 lat i 8m-cy;muszę się nimi zajac,bo tata dzieci pracuje za granica.Lekarz przepisała mi lek do psikania z neomecyna ale jestem uczulona,moze coś innego mi pomoze zanim udam się na zabieg.Prosze o rade

Byc może ból spowodowany jest zmianą sposobu chodzenia w celu ochronienia paluchów przed uciskiem, znane są przypadki, że zaburzona motoryka powodowała nawet przesunięcie dysku. Ból może równie dobrze nie być połączony z wrastającymi paznokciami.
Radzę jak najszybciej rozwiązać problem, w obecnym stanie konieczna jest wizyta u specjalisty.