Wrażenie dwóch osób w jednym ciele

Czy kolega, to dwie osoby w jednym ciele czy mam wrażenie, że ktoś mnie śledzi? Piszę z chłopakiem przez internet i smsy, rozmawiam przez telefon i słyszę innym głos niż mojego kolegi, jednak ten chłopak BARDZO DUŻO wie o moim koledze? Ciężko mojemu koledze w życiu czy może mieć drugą osobę w sobie? Jeśli tak, to czy mogę mu pomóc? Jeśli tak, to jak? :(

Na początek warto wyjaśnić sobie tą sytuację- internet, telefon to obszary, kiedy w praktycznie nie widzimy drugiej osoby i nie mamy pewności, kto jest po "drugiej stronie kabla". Istnieje takie zaburzenie jak osobowość wieloraka i może się przejawiać właśnie wrażeniem istnienia dwóch różnych osób w jednym ciele. Jednak diagnoza jest długotrwała i potrzebna jest do tego obserwacja i wnikliwe badanie. Pytanie też, czy to chłopak ma kłopot, czy Pani ma wrażenia, których nie maja inni (np słyszenia czegoś, czego nie słyszą inni?)?