Wrażenie zbyt krótkiego wędzidełka a stosunki seksualne

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie wędzidełka mam problem gdyż wydaje mi się za krótkie, stulejka miałem problem na jakiś czas ustąpiła bo mogę zsunąć napletek lecz nie tak jak kiedyś, podczas ostatniego stosunku z moim chłopakiem chyba naderwałem sobie wędzidełko poleciało kilka kropli krwi ale nic poważnego się nie stało, kontynuuję stosunki z moim chłopakiem lecz moje pytanie jest czy problem z wędzidełkiem będzie powracał i ze stulejką która jest na 2 miesiące później ustepuje .

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli wędzidełko jest za krótkie, może dochodzić do jego nadrywania lub całkowitego zerwania. Prawdopodobnie konieczne bęzie wydłużenie wędzidełka, w tym celu proszę udać się do urologa.
Pozdrawiam