Wrażliwe oko po operacji zeza

Dzień dobry, od kilku miesięcy mam taki problem, chodzi o oko. Jest ono jakby wrażliwsze, cały czas coś mnie tam swędzi i kłuje, i na dodatek oko jest podpuchnięte. Miałem 5 lat temu na tym oku zabieg zeza, ale moja lekarka, która mi przeprowadziła zabieg wykluczyła jakieś właśnie powiązania z nim. Inna okulistka wykluczyła zapalenie spojówek i powiedziała, że może to być związane z zatokami albo alergią. Poza tym od kilku lat borykam sie z problemami skórnymi, tzn. ciągle mam atapowe zapalenie skóry, co do zatok bolą mnie policzki, ale zdjęcie RTG wykluczyło obecność zatok. Nie wiem co robić, bo czuję się strasznie z tym źle. Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Jeżeli ma Pan skłonność do alergii, jak najbardziej jest możliwe, że zmiany w obrębie oka również są związane z tym problemem. Z tego powodu wskazane jest omówienie tego problemu z lekarzem alergologiem. Przed wizytą u tego specjalisty wskazane jest ponowne odwiedzenie okulisty.
Jeżeli wymienieni specjaliści nie znajdą przyczyny objawów wskazana będzie wizyta u laryngologa.

Do alergologa i laryngologa konieczne jest skierowanie.

Pozdrawiam