Wrażliwe piersi, gorączka a ciąża

Witam.Chcialam się dowiedzieć czy jak mam temp.w pochwie 37.5 czy to jest objaw ciąży od trzech tygodni odczuwam bol jajnikow,mam wrażliwe piersi ,szybko się denerwuje,miesiaczki spodziewam się 10 listopada.Prosze oszybko odpowiedz.Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sama podwyższona temperatura w pochwie nie świadczy jeszcze o ciąży. Warto wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki lub najwcześniej w 14 dniu od podejrzanego stosunku.