Wrażliwość piersi i kłucie w jajnikach

Witam , id ponad pol roku zazywam regularnie tabletki antykoncepcyjne. Od 3 dni czuje klucie prawego jajnika i jakby piersi staly sie bardziej wrazliwe. Jaka moze byc tego przyczyna ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zbliżającego się krwawienia z odstawienia jak i wielu innych przyczyn. Póki co nie ma powodów do niepokoju. Jeśli jednak objawy będą się utrzymywać, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.