Wskazania do stosowanie Fragmin i progesteronu od początku ciąży po wcześniejszych poronieniach

cztery poronione ciaze,kazda w okolo 12 tyg ciazy (liczac wiek ciazy od ostatniej ciazy),nigdy nie przyjmowalam luteiny,fragminu,itp.po konsultacji z lekarzem i odpowiednich badaniach mam plan lecznia w razie kolejnej ciazy:progesteron ,fragmin od poczatku ciazy.I tu moje pytanie:jestem za granicami kraju przez kolejny miesiac,test ciazowy pozytywny,co robic? ma progesteron i fragmin przy sobie,czy powinnam zaczac brac?na wizyte do lekarza moge isc dopiero za miesiac?czy zaszkodze sobie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej, nie mając możliwości Pani zbadać oraz zebrać wywiadu, zalecić jakiekolwiek leczenie. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.