Wskazanie naczyniaka żylnego lewej półkuli móżdżku ze stosunkowo szerokim naczyniem drenującym
Witam! Odebrałam właśnie wyniki rezonansu magnetycznego głowy, we wnioskach wskazano "naczyniaka żylnego lewej półkuli móżdżku ze stosunkowo szerokim naczyniem drenującym" co to może oznaczać? Na badanie skierowano mnie po silnych, długotrwałych zawrotach głowy. Czy naczyniak mógł mieć wpływ na w/w zawroty? Czy małe naczyniaki (3mm) jakoś się leczy? Z góry dziękuję za odpowiedź

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisana zmiana może mieć wpływ na występujące objawy. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.