Wspólne życie z alkoholikiem

witam jestem 12 lat po ślubie mam 11letniego syna maż pije coraz więcej i nie chce pracować nie daje pieniędzy na dom a ja już nie mam siły chciałabym odejść ale syn płacze że nie chce się wyprowadzać z domu nie wiem jak mu to wytłumaczyć że to dla jego dobra.całe życie utrzymywałam darmozjada i mam już dość wyzywa poniża popycha .

Proszę Pani,

Proszę spróbować ewentualnie zadzwonić na telefon zaufania (22) 621 35 37 ; to prowadzi centrum praw kobiet. Tam powinna Pani dostać wsparcie.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

dziecko potrzebuje obojga rodzicow...ale łatwiej jest mu zyc, gdy rodzice sa szczesliwi oddzielnie, niz gdy sa nieszczesliwi razem.... jesli Pani nie zajmie sie swoimi emocjami, syn bedzie w przyszlosci na Pania (i inne kobiety) zly. łatwiej bedzie mu sie wyprowadzic, gdy poczuje od Pani pozwolenie na kochanie ojca takim, jaki jest i szacunek do niego... jest to mozliwe tylko wtedy, gdy zajmie sie Pani swoim wkladem w ta sytuacje....inaczej nawet po wyprowadzce bedzie Pani silnie zwiazana z mezem... nie jest to łatwe, ale jest uwalniajace... polecam zajac sie soba na psychoterapii.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza