Współżycie bez zabezpieczenia a miesiączka

Czy w następującej sytuacji jest ryzyko ciazy czy tez doszło ewentualnie do poronienia? Partnerka ma cykle 32 dniowe. Współżycie bez zabezpieczenia i bez wytrysku w 25 dniu. Okres 33 dnia. Bóle podbrzusza jakich nigdy nie miała. Nie pomagał nawet nurofen. Jasna krew w pierwszy i drugi dzien. Krwawienie mniejsze niż zwykle. Trzeci dzien wyleciały podczas prysznica duze skrzepy. Czwarty dzien ciemniejsza krew ale mało. Dzis praktycznie nie ma krwi tylko plamienie. Czy to moze byc ciaza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe, choć warto podkreślić, że może być to związane z wahaniami hormonów płciowych.