Współżycie po porodzie naturalnym z nacięciem krocza

Witam.Moja zona jest 4 tyg. po porodzie naturalnym z nacieciem.Wczoraj podjelismy probe wspolzycia i bylo ok nie bolalo nic i dzis tez czuje sie dobrze.Krwawienie juz ustslo prawie calkowicie. Chcialem zapytac czy jak nie bylo zadnych boli ani dyskomfortu mozemy dalej probowac czy moze sa jakies przeciwskazania? dziekuje pozdrawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proponuję jednak zaczekać aż do zakończenia okresu połogu (tj. 6tygodni). Pozdrawiam