Współżycie w 14 dniu cyklu a możliwość ciąży

Witam. Współżyłam w 14 dzień cyklu. Pominęłam 11 tabletke z blistra (16 dzien cyklu). Pare dni później dostałam krótkie (2-3 godziny) delikatne plamienie, czy to może być plamienie z odstawienia? Nastepnie moj okres zamiast 3-4 dni trwał 2 dni i to były jedynie brązowe plamienia. Czy to normalne? Test ciazowy negatywny.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Z powodu pominięcia tabletki z blistra mogło dojść do przejściowego zmniejszenia ochrony i wystąpienia krwawienia/plamienia z odstawienia.