Współżycie w ostatni dzień okresu i brązowe wydzielina z pochwy

Witam mam taki problem. Ponieważ współżyłam w ostatni dzień swojego okresu, bardzo krótko, nie skończył mój chłopak we mnie, a stosunek trwał krótko. Cykle mam różne 27-29 dni i tu jest problem. Ostatni okres zaczął mi się 7.10, a współżyłam z nim 11.10, a wczoraj miałam brązowe plamienie i dziś rano, a wieczorem teraz krwawe plamienie i w szyjce mam krew. O co chodzi? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

To mogło być plamienie implantacyjne. Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. W preejakulacie wydzielanym przez cały czas trwania stosunku także znajdują się plemniki. Nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia.