Współżycie w ubraniu a ciąża

czy jest mozliwa ciaza poprzez tkz seks w ubraniu (ruchy) zaznaczam iz oboje bylismy ubrani 2 pary spodnie bielizne rajstopy,gdy doszlo do wytrysku zauwazylem u niej plamke w okolicach miejsca intymnego. dziewczyna miala zamiast miesiaczki brazowe plamienie ktore trwalo dosc dlugo. brak zadnych innych objawow ciazy. Co moze miec wplyw na takie plamienie ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku właściwie nie ma ryzyka ciąży - nie powinien mieć Pani zatem powodów do niepokoju. A propos plamienia może być to wynik zaburzeń hormonalnych, zaburzeń funkcji tarczycy, itd. Teoretycznie miesiączka mogła być także fizjologicznie skąpa. Gdyby Pana partnerka miała jakiekolwiek wątpliwości, powinna skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.