Wybór najlepszej opcji antykoncepcji

Witam, jaka najlepsza antykoncepcja oprócz tabletek? Nie planuje dzieci przez najbliższe dwa lata. Nie chce polegać tylko na prezerwatywach. Przez tabletki przytyłam i nie chce ich juz brać. Czy przez plastry tez można przytyć? I czy to prawda, ze kobiety przy kości nie powinnnych z nich korzystać. Pozdrawiam

Miejscowo działająca antykoncepcja hormonalna to system wewnątrzmaciczny - dla kobiet rodzących MIRENA a dla nieródek Jaydess.
Poza tym wkładki wewnątrzmaciczne na bazie miedzi.
Porozmawiaj z lekarzem, który doradzi najlepsza metodę dla Ciebie.
Pozdrawiam.