Wybór podkładu do twarzy dla 18-latki

Czy podkład z loreal true mach jest tylko dla dojrzałej cery nadaje sie dla 18 letniej dziewczyny

Lek. Marta Gryszkiewicz

To pytanie do kosmetyczki lub kosmetologa lub makijażystki - a na tym forum odpowiadają - lekarze, dietetycy i psychologowie.

Witam serdecznie na lato polecam podklady o lżejszej konsystencji, ważne jest to aby kolorystycznie był dobrze dobrany do odcienia Pani cery. Nie polecam w tym wieku stosować kosmetykow , które przeznaczone są dla cer dojrzałych...co będzie Pani stosowala jak będzie Pani kobietą dojrzałą. Polecam bardzo lekkie podkłady ma Rimmel, Astor,Maybelline. Lub można zastosować krem bb. Np.Filorga, Bioderma.