Wybór prezerwatywy na pierwszy raz

Witam ! Czeka mnie pierwszy raz z Dziewczyną, ma Ona obawy że zaliczymy wpadkę. Mam pytanie, czy jest jakaś określona dobra prezerwatywa na pierwszy raz ?! Jak poznać, że doszedłem już w środku ?! Czy robiąc powolne ruchy frykcyjne, jest możliwość pęknięcia gumki ?! Czy to prawda, że najlepszą metodą antykoncepcyjną ze strony dziewczyny jest kochanie się w dni niepłodne ?! Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Witam serdecznie. Prezerwatywy radzę aby były renomowanych firm. Nie najtańsze dostępne w kiosku. Stosunek w dni niepłodne to oczywiście najlepsza metoda antykoncepcyjna.