Wybuchy gorąca, zmienne nastroje typowe dla menopauzy

witam, proszę o interpretację wyniku fsh , mam 37 lat i od kilku typowe objawy menopauzy , wybuchy gorąca , zmienne nastroje .W wyniku było zaznaczone 68,63 mlU\ml faza folikularna 2,5-10,2 faza owulacyjna 3,4-33,4 faza lutealna 1,5-9,1 ,wiek menopauzy 23-116,3 .Uprzejmie proszę o odpowiedz , czy w mojej sytuacji istnieje ryzyko zajścia w ciążę bez tabletek antykoncepcyjnych???

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie ryzyka zajścia w ciąże jest możliwe przy łącznej interpretacji wyników badań oraz bezpośredniego badania pacjenta. Proszę udać się do ginekologa.