Wyciek z piersi podczas mammografii

witam,mam 46 lat w dniu dzisiejszym miałam robioną mammografię,podczas tego badania zauważyłam wyciek z jednej piersi,dosłownie kropelka,czy to jest grozne.Bardzo proszę o odpowiedz,bardzo się tym martwię.Z poważaniem Beata G.

Jeśli był to niewielki wyciek przejrzystej lub mlecznej wydzielini, to nic groźnego. Nastąpiło to w skutek ucisku gruczołu piersiowego. Proszę spokojnie poczekać na wynik mammografii.