Wyczekiwanie na miesiączkę. Ciąża czy jej brak?

Zwracam się z uprzejmą prośbą o poradę specjalisty. 11.11.2010 miałam ostatnią miesiączkę. 24/25.11.2010 uprawiałam petting z moim chłopakiem. Właściwie to nie był do końca petting a zabawy oralne z tym, że on jedynie wsunął swojego palca do mojej pochwy tylko dwa razy. Nie pamiętam dokładnie czy był preejakulat czy nie. Ja nic nie czułam. Wytrysk miał z dala od moich warg sromowych.

Jedyne czego się obawiam to czy nie dotknął swojego penisa dużo wcześniej przed wytryskiem i czy nie było na jego palcu preejakulatu wtedy kiedy włożył mi go do pochwy. Mój cykl miesiączkowy jest nieregularny i ciężko jest mi określić kiedy są dni płodne a kiedy nie .. i teraz trochę się boję czy mogło dojść do zapłodnienia :(

Zrobiłam test ciążowy 6.12.2010 i wyszedł negatywny, kolejny zrobiłam 8.12.2010 i również wyszedł negatywny (akurat 2 tygodnie od naszych "zabaw"). Mam jeszcze jeden test i zastanawiam się kiedy powinnam go zrobić? Proszę mi odpowiedzieć czy jest możliwość zajścia w ciążę w moim przypadku i kiedy powinnam zrobić kolejny test ciążowy ...

Witam serdecznie!

W opisywanym przez Ciebie przypadku ryzyko ciąży praktycznie nie występuje. Nie ma zatem potrzeby wykonywania testu ciążowego.
Wiarygodny wynik testu uzyskuje się przy jego wykonaniu co najmniej 14 dni od ryzykownego zbliżenia, co uczyniłaś.
Nie widzę zatem potrzeby korzystania z trzeciego testu.

Pozdrawiam.