Wyczuwalny guzek na szyjce macicy

corka wyktyla na szyjce macicy guzek wiekszy od glowki zapalki ,mniejszy od ziarnka grochu..terminy wizyt u ginekologa bardzo odlegle /koniec listopada/.urodzila troje dzieci,ma policystyczne jajniki,zaburzenia hormonalne,przez 3 mie, przyjmowala doustne tabl.antykoncep.miesiaczki raczej nieregularne ,raz bardzo skape ,innym razem obfite ale krotkotrwale /1-2 dni/.ostatnie badanie ginek.ok 3 mies wstecz nie wykazalo zadnych zmian.czy opisane zmiany moga swiadczyc o zmianach nowotw?

Witam,
nie wiem w jaki sposób córka wykryła tę zmianę.
Możliwe iż jest to polip wystający z kanału szyjki, jednak jakiekolwiek diagnozy można stawiać po zbadaniu córki we wziernikach podczas badania ginekologicznego.
Na chwilę obecną nie można nic potwierdzić, ani wykluczyć.

Pozdrawiam