Wydłużenie cyklu miesiączkowego i bóle piersi

Witam. Mam 23lata, staramy się z mężem o maleństwo. Mój problem dotyczy wydłużających się cykli menstruacyjnych. Miesiączkę dostawałam co 26 dni, teraz przed ostatnią dostałam po 30 a ostatnią po 31 dniach (krwawienie trwa do 5dni bez skrzepów). Dodam ze tydzień po tej ostatniej miesiączce zaczęły mnie boleć piersi i bolą do dziś, za tydzień powinnam mieć miesiączkę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże hormonalne. Nie można wykluczyć ciąży. W przypadku utrzymywania się objawów konieczna będzie wizyta u ginekologa.