Wydzielina - czy może być objawem bardzo wczesnej ciąży?

Witam. Mam pytanie: mój cykl jest długi, bo trwa ok. 35 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 2.07, trwała tylko 4 dni - wyjątkowo. Współżyłam z mężem w dniach płodnych, prawie codziennie, między 18-24 lipca.Jednak od 17 lipca cały czas wydobywa się u mnie z pochwy wydzielina - biała, czasem żółtawa. Czy możliwe, żeby dni płodne trwały aż tak długo? Dodam, że wcześniej nigdy tak nie miałam. Ponadto boli mnie w dole brzucha. Okres mam mieć dopiero za około tydzień. Bardzo chciałabym być w ciąży, czy na test nie jest za wcześnie? Bardzo się denerwuję.

Redakcja abcZdrowie

Jeżeli dotąd nie występowała u Pani podobna wydzielina i bóle w podbrzuszu to zalecałabym wizytę u ginekologa. W kwestii testów ciążowych to najszybciej, bo już po 7dniach można wykryć beta-HCG we krwi. Testy "domowe" wykrywające ten hormon w moczu dodatnie są po 14 dniach od zapłodnienia.