Wydzielina w gardle a syrop Flegamina

Ostatnio pisałam ,że od kilku dni coś spływa mi z nosa do gardła czego nie można odkrztusić. Doktor odpowiedział,że to nie problem to katar kilka dni i przejdzie. Jak temu zapobiec szybciej. Czy może flegamina pomorze?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Flegamina bez wątpienia rozrzedzi wydzielinę. Do nosa może Pani używać kropli obkurczających błonę śluzową.