Wydzielina z brodawki a biopsja gruboigłowa

Tydzien temu miałam biopsje gruboiglowa piersi. Wczoraj zauważyłam odrobinę krwi wydzielajaca się z brodawki. Czy to cos złego? Czy czasami po biopsji tak jest? proszę o odpowiedź gdyz bardzo się martwię

Proszę się nie martwić, czasami może tak być. Gdyby jednak dolegliwości nie ustępowały i krew z brodawki była dalej obserwowana proszę udać się do onkologa na konsultację.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg