Wydzielina z piersi a bezskuteczne starania o ciążę od 6 miesięcy

Witam od 6 miesięcy staram się o dziecko i nic ztego. Przypadkiem dowiedziałam się od kolerzanki że mogę mieć problem z prolaktyną ponieważ od 9 lat z piersi leci mi mleko . Jestem 9 lat po urodzeniu córki zpoczątku śmiałam się ztego ale teraz mnie to przeraża czy jest szansa że jeszcze zajdę w ciąże i czy to może grozić mojemu życiu prosze o odpowiedz Julita

Proszę udać się do ginekologa lub endokrynologa w celu diagnostyki hiperprolaktynemii (proste badanie PRL) i ewentualnego leczenia. Ciąża przy prawidłowym leczeniu jak najbardziej możliwa. Pozdrawiam