Wydzielina z piersi a starania o ciążę

Witam mam 23lata mam dwóch synów... Obecnie z mężem staram sie o dziecko miesiaczke mam co 35dni ostatnia miałam 1.11.2014 ale byla bardzo slaba choćby jej wcale nie bylo od owulacji mam napuchniete piersi i bolace jak nacisne leci wydzielina z lewej piersi leci biała lepka wydzielina a z prawej leci przezroczyszta z zoltym... Test robilam w niedziele i wyszedł negatywny... A przed ostatnia miesiaczka byla 27.09.2014 byla bardziej obfita niz ta teraz... Czy to moze byc ciaza czy to rak

Witam. Objawy jak najbardziej mogą być wynikiem ciąży. Sugeruje powtórzenie testu za kilka dni.