Wydzielina z pochwy i ból jajników

od roku kocham się z chłopakiem . od 2 miesięcy mam cały czas dziwny śluz. jest on biały jest jego bardzo dużo. cykl okresu to 23 dni. od okolo 6 miesiecy bola mnie jajniki lekarz rodzinny dal skierowanie do ginekologa lecz wizyta dopiero 13 listopada. podejrzewa torbiele na jajnikach. nie wiem co robic od 2 miesiecy mam dziwny sluz. okres skoncyl mi sie ok tygonia temu trwal dluzej niz 5 dni. dodam ze z chlopakiem wspolzyje tylko w prezerwatywie. co to moze byc, czy to ciaza. bola jajniki czes

Witam,
czy robiła Pani test ciążowy z moczu?
Biały śluz w zwiększonej ilości może być oznaką infekcji pochwy.
Ryzyko ciąży raczej jest niewielkie, jeżeli współżyją Państwo w prezerwatywie i występuje krwawienie miesiączkowe, aczkolwiek wykluczyć go nie mogę.

Wizyta u ginekologa już niebawem, więc Pani wątpliwości na pewno zostaną rozwiązane.

Pozdrawiam