Wydzielina z pochwy i bóle podbrzusza a prawdopodobieństwo ciąży po pęknięciu prezerwatywy

Witam, kilka dni temu uprawiałam seks ale pękła prezerwatywa a on miał wytrysk, do tego spóźnia mi się okres. Od dnia stosunku praktycznie nie mam śluzu, a jak już się go troche pojawi to jest skrzepowaty,lepki,gęsty,bezwonny,nieprzejrzysty,biały lub lekko żółty oraz pobolewa mnie brzuch i jakby lewy jajnik. Czasem odczuwam jakby kłucie/delikatne pieczenie w pochwie, dodam że mój chłopak od razu po wytrysku wyszedł ze mnie. Czy to objawy ciąży czy jakiejś infekcji,grzybicy ?

Witam. Objawy jak najbardziej mogą być wynikiem ciąży. Sugeruję oznaczenie poziomu betaHCG we krwi gdyż test ciążowy wykonany w tym czasie może dać wynik fałszywie ujemny.