Wydzielina z pochwy i spóźniający się okres a ryzyko ciąży

Dzień Dobry , ostatnio (4września) miałam 3-dniowe krwawienie. Była to jasnoczerwona krew. Zawsze bolal mnie brzuch a tym razem nic mnie nie bolało.Powinnam dostać miesiaczke 9 września . Kochałam sie z moim chłopakiem bez zabezpieczenia dnia 18 sierpnia doszedł we mnie. To nie była jedyna data w której skończył we mnie. Od kilku dni gdy np.wstaje coś ze mnie leci . Na mojej bieliźnie pojawia sie dziwna wydzielina która ma dziwny zapach. prosze o odpowiedź i dziękuje z góry.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ryzyko ciąży nie jest wykluczone. Stosunek z wytryskiem wewnątrz niesie dużą szansę na zapłodnienie. Dodatkowo plamienia mogą być wynikiem uszkodzenia śluzówki dróg rodnych lub infekcji, którą potwierdzałoby zgłaszane upławy o nieprzyjemnym zapachu. Proponuje wykonac test ciażowy i udać się do gienkologa.