Wydzielina z pochwy z krwią - cóż to takiego?

Witam. Parę dni temu doszło między mną a moją dziewczyną do stosunku oralnego. Dziś dowiedziałem się, że zaraz po stymulacji doszło do wypłynięcia wydzieliny, to samo stało się dziś. Obydwoje jesteśmy pełni obaw. Ona sama twierdzi, że wydzielina miała w sobie małe włókna i skrzepki krwi. Uważa jednak, że nie była ona (wydzielina) brązowa ani biała. Cóż to takiego? Czy można wykluczyć ciążę? Jak temu zaradzić? Namawiam Dziewczynę na wizytę u lekarza - nie chce się zgodzić:(

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Nie jest możliwe poczęcie dziecka na drodze stosunku oralnego. Jeśli w okresie, w którym doszło do zbliżenia, Pana dziewczyna miała dni płodne (mniej więcej w środku cyklu, na kilkanaściew dni przed miesiączką), to możliwe, że wydzielina związana była z owulacją - tzw. krwawienie owulacyjne. Takie plamienie trwa maksymalnie dwa dni.

Jeśli sytuacja się powtórzy, i nie będzie to w okresie płodnym, to radzę udać się do ginekologa, który zbada dziewczynę i oceni, czy nie ma na nadżerki szyjki macicy, polipa, oraz wykluczy zaburzenia hormonalne.

Pozdrawiam serdecznie!