Wydzielina zapalna w pochwie i krew w śluzie

Dziś byłam na wizycie u ginekologa, który stwierdził wydzielinę zapalną w pochwie i przepisał mi Gynalgin. Ok 5h po wizycie udałam się do toalety i zauważyłam krew w śluzie z pochwy. Dodatkowo krew widziałam na rękawiczce u ginekologa po badaniu palcem. W Internecie nie znalazłam wiadomości mówiących, że krwawienie może być spowodowane zapaleniem. Obecnie jestem w 12 dniu cyklu. Co może być przyczyną? Dodam, że od ok miesiąca odczuwam czasem (nie codziennie) pieczenie przy oddawaniu moczu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie może być objawem stanu zapalnego pochwy. Proszę stosować terapię zaleconą przez ginekologa. Po skończeniu kuracji konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.