Wygląd pępka po operacji przepukliny pępkowej

Witam, mam przepuklinę pępkową. Jest to bardzo krępujące na basenie czy siłowni. Zdecydowałem sie na zabieg. Czy po zabiegu pępek będzie wyglądał normalnie, będzie w nim przysłowiowa dziurka? Bardzo proszę o odpowiedź. I proszę powiedzieć, czy ten zabieg bądź też operacja jest ryzykowna? Czy zagraża życiu?

Oczywiście pępek po tego typu zabiegu powinien mieć naturalny wygląd, czyli mieć zagłębienie w środku. Plastyka przepukliny pępkowej, gdy przepuklina nie jest olbrzymich rozmiarów, to operacja wykonywana standardowo, o bardzo niewielkim ryzyku (głównie ewentualne powikłania miejscowe - np. krwiak w ranie, zakażenie rany), nie zagraża bezpośrednio życiu pacjenta.