Wykręcenie ręki a opuchlizna

Witam! Mam taki problem mianowicie na treningu (boks) została mi wykręcona ręka w sposób bardzo bolesny , odczuwałam ból ale uważałam że mi przejdzie. Następnego dnia wieczorem pojawiła się opuchlizna i bardzo silny ból. Pojechałam na prześwietlenie ale chirurg stwierdził że nie ma złamania ani nic. Jednak bark bardzo mnie boli aż do łopatki i drętwieje mi ręka. Nie wiem co mam robić bo ból jest nie do zniesienia , nie mogę nawet swobodnie podnieść ręki do góry. Co może być przyczyną?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli chirurg nie stwierdził złamania, możliwe iż doszło do nadwyrężenia i nadciągnięcia mięśni w obrębie stawu barkowego. Takie dolegliwości powinny z czasem ustąpić, nie mniej jednak może to potrwać 2-3 miesiące.