Wykrycie granulocytopenii przewlekłej

Witam Mam około 2 lata temu wykrytą Granulocytopenie przewlekłą. Dla uspokojenia dostałam skierowanie na usg węzłów chłonnych ze względu na kilkudniowe się ich powiększanie i bolesność wtedy przy dotyku. Na usg w każdym badanym węźle (szyjne, podzuchwowe, obojczykowe, pachwinowe, itd.) było widać "czarne plamy". Niestety od Doktora przeprowadzającego usg niczego się nie dowiedziałam oprócz tego, że napewno Hematolog da mi skierowanie na biopsję.. Aktualnie mam powiększone dwa węzły chłonne i od

Lek. Paweł Baljon

Witam. W tej sytuacji powinien Pan powtórnie zgłosić się do hematologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie i zdecyduje o konieczności poszerzania diagnostyki.