Wyleczona nadczynność tarczycy, IBS i przebyta cukrzyca ciążowa a odchudzanie

mam 32 lata, 80 kg, 163 cm i IBS, przebytą cukrzyce ciążową i wyleczoną nadczynność tarczycy a przez nią nadwagę. endokrynolog zabronił uprawiania sportów, w postaci biegunkowej IBS surowe sałatki odpadają, ciemne pieczywo również, a z kolei po większości gotowanych rzeczy takich jak makarony czy kluski leniwe domowe i kopytka itp pojawia się zgaga. aktywność ruchowa natomiast mam mocno ograniczoną przez endokrynologa, siedzącą pracę i ostatnio stwierdzone płaskostopie poprzeczne. zgłupiałam :)

Dzień dobry,

Pani schorzenia wymagają dość specyficznej diety.
Aby plan dietetyczny odpowiednio przygotować niezbędny jet dość szczegółowy wywiad, który na tym portalu jet niemożliwy do przeprowadzenia.
Na tą chwilę powinna Pani stosować dietę łatwo strawną zawierającą około 1300 kcal.

Konieczna jet wizyta u profesjonalnego dietetyka.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek