Wymaz z rany Staphylococcus aureus

POMOCY-wymaz z rany Staphylococcus aureus liczne szczep mrsa metycylina - o erytromycyna = w klindamycyna - w trimethprim/sulfamethoxazole- w gentamycyna- w do tego cholesterol =244 trojglicerydy =175 crp-0,21 ob -14 hgb- 10,9 hct-34 rdw-16,7 pct-0,36 schodzi mi skora z brwi i wokol osa mialam grzyba skora ma dziwny zapach podczas miesiaczki mialam skrzepy i pojawily mi sie kilka malych czerwonych punkcikow schudlam i bardzo sie boje co mam robic do kogo isc by profesjonalnie mi pomogl

Witam. Opisane objawy są niepokojące i stanowczo wymagają przeprowadzenia dokładnej diagnostyki (ustalenie źródła anemii - nadmierne krwawienia miesięczne, niedobory pokarmowe, choroby szpiku, nowotwory?). Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania i zebraniu dokładnego wywiadu pokieruje odpowiednią diagnostyką.