Wymiary penisa a zaspokojenie potrzeb seksualnych

Czy członek o długości 15cm jest wystarczalny żeby przynieść kobiecie wystarczającą rozkosz? Bardzo proszę o odpowiedz ponieważ jestem bardzo ciekawy i potrzebuję szczerej odpowiedzi.

Rozkosz kobiety to wypadkowa wielu czynników.
Anatomia penisa jest jedynie jednym z aspektów.
Zresztą panie bardziej cenią obwód (grubość), niż długość.
Niepotrzebnie się Pan troska, ale to wątpliwości powszechne wśród chłopców.
Dziewczyny też mają różne wątpliwości i lęki...
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Tak, jest to rozmiar penisa zdrowy, przeciętny, prawidłowy. Głębokość kobiecej pochwy to ok. 9-14 cm. Jest na narząd elastyczny, dostosowuje się również do penisa o mniejszych rozmiarach, ściśle go obejmując.

Pozdrawiam!