Wymiary płodu w 35. tygodniu ciąży

WITAM,CHCIAŁĄBYM ZAPYTAĆ CZY DLA PEWNOŚCI I SWOJEGO SPOKOJU POWINNAM ZROBIĆ PONOWNE USG?JESTEM W 35 TYG CIĄŻY I NA OSTATNIEJ WIZYCIE LEKARZ MRUCZĄĆ COŚ POD NOSEM I NIE WYJAŚNIAJĄC POWIEDZIAŁ ŻE MUSI MONITOROWAĆ WYMIARY PŁODU BO JEST COŚ NIE TAK.PODAM TE WYMIARY:BPD 8.45CM HC 31.73CM AC 29.06 FL 6.88.PROSZĘ MI NAPISAĆ CZY POWINNAM SIĘ NIEPOKOIĆ?MAGDA

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wymiary mieszczą się w granicy normy. Niemniej jednak proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.