Wymioty, biegunki, bóle głowy i brzucha

Witam. Od 2 tyg choruje, zaczeło się od wymiotów, biegunki, bólów głowy oraz brzucha, miałam też gorączkę ponad 38 stopni. Z powodu odwnienia i długotrwających w.w. objawów zostałam skierowana do szpitala na SOR ponieważ udałam się na pogotowie w nocy. przez cała noc miałam podawane kroplówki. Na nast.dzień wypuścili mnie do domu. Od wczoraj znowu wystąpiła gorączka i silne bóle brzucha nad pępkiem. W wynikach szpitalnym miałam podwyższone CRP,potas, i glukoze. Teraz już się to unormowało.

Myślę że wymaga Pani planowej wizyty u lekarza rodzinnego - koniczne będzie zebranie dokładnego wywiadu, zbadanie i ocenę wszystkich zrobionych badań (szczególnie morfologia, ALT, USG jamy brzusznej). Należałoby rozważyć również konsultację ginekologiczną