Wymioty, gorączka i biegunka

Witam p. Doktor napisała mi pani o biegunce jak postępować itd, lecz bardziej martwi mnie to że ona przychodzi pużniej najpierw są silne bardzo częste wymioty wraz z bólem i gorączką i takie 'ataki' choroby są co 2-3 m-ce. Bardzo mnie to niepokoi ponieważ córcia choruje na niedoczynność tarczycy i ma niedobór masy ciała dlatego też bardzo martwię się tą dietą lekkostrawną i bez tłuszczową pomocy...Mama Ewa

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mam możliwości odszukania treści poprzedniego pytanie stąd też mogę jedynie poradzić aby zgłosić się do swojego pediatry.