Wymioty i nudności przy owulacji

Witam.Mam problem: w poniedziałek rozpoczęła się u mnie owulacja i od jej początku chce mi się wieczorami wymiotować.Może to objaw owulacji(ostatnio miałam matury co się wiązało ze stresem-może to mieć wpływ na to?).Jeżeli chodzi o zbliżenia to było ono przez dwie pary spodni w początkowych dniach cyklu i przedwczoraj ręką po pośladku-jednak mówi mi że na ręce nie mogło być nasienia bo się TAM nie dotykał.Czy ta chęć może być przez stres czy może jest jakieś wytłumaczenie, jeśli tak to jakie?

Dzień dobry!

Wymioty i nudności mogą mieć wiele przyczyn - stres, zatrucie pokarmowe, grypa, błędy popełniane w diecie itp. Zbliżenie "przez dwie pary spodni" może nas spotkać także w tramwaju i nie stanowi ryzyka ciąży, podobnie jak dotykanie czystymi dłońmi pośladków.

Pozdrawiam!