Wynik badań a szansa na otrzymanie renty chorobowej i całkowite wyleczenie

Mama otrzymała poniższe wyniki badań, proszę o poinformowanie mnie,z czym wiąże się jej choroba i czy istnieje szansa na jej całkowite wyleczenie? Czy w związku z tymi wynikami badań, ma szansę otrzymać rentę chorobową? Z góry dziękuje za odpowiedź. "Asymetryczne ustawienie talerzy kości biodrowych-lewy wyżej.Podchrzęstna sklerotyzacja stropów panewek ze zwężeniem szpar stawowych w częściach środkowych.Osteofity krawędziowe krętarzy większych kości udowych.Zagęstrzenie struktury kostnej.

O możliwości wyleczenia albo uzyskania renty nie decyduje opis badań, ale stan ogólny pacjenta oraz badania dodatkowe