Wynik badań hormonalnych i brak okresu od 3 miesięcy

Witam, od 3 miesięcy nie mam okresu, mam 23 lata ,byłam już u ki;ki lekarzy ale bez większych efektów, robiła badania i moje wyniki to : Progesteron: 13,20 ng/ml Prolaktyna 621,10 mlU/l Estradiol 335,7pg/ml obecnie od tygodnia biorę luteinę p/językową, jak mogę interpretować te wyniki ??? Dziękuję .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani w którym dniu cyklu wykonała Pani badania, co właściwie uniemożliwia ich interpretację. Możliwa jest ocena tylko prolaktyny - ten wyniki znajduje się w górnej granicy normy.