Wynik badania beta-HCG a ciąża

Witam. Zrobiłam beta hcg w 29 dniu cyklu i wynosiło 33 czyli według tabeli 3 tydzień ciąży. W 32 dniu cyklu zaczełam krwawić, pojechałam do szpitala gdzie tylko mnie zbadano bez badania usg i stwierdzono że to miesiączka a beta była za niska( co mnie zdziwiło bo wyraźnie była w granicach 3 tygodnia) Czy to możliwe że jestem w ciąży i mam miesiączkę?? Czy to było poronienie około miesiączkowe??
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można jednocześnie być w ciąży i miesiączkować. Skoro dostała Pani miesiączki to nie jest Pani w ciąży. Ale nie wyklucza to takiej możliwości, że była Pani w ciąży w opisanym wyżej okresie. Mogło dojść do poronienia samoistnego, które na tak wczesnym etapie ciąży bardzo często się zdarza. Pozdrawiam