Wynik badania betaHCG a wiek ciąży
Witam, Robiłam test ciążowy bhcg z krwi i wyszło mi 307,6 . Bardzo proszę o odpowiedź który to tydzień ciąży ? Dodam, że nie pamiętam kiedy miałam ostatnią miesiączke ? I jeszcze jedno pytanie czy badanie usg będzie wstanie ocenić dokładny wiek ciąży ???

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam!
Podany przez Panią wynik świadczy o tym, że jest 4-5 tydzień ciąży. Zdecydowanie bardziej dokładną metodą oceny wieku wczesnej ciąży jest USG.