Wynik badania diagnostycznego klatki piersiowej

Proszę o interpretacje wyników badania diagnostycznego - klatka piersiowa. Odcinkowe, guzkowe pogrubienie opłucnej w małej bruździe międzypłatowej do 0,4 cm. Włókniste zrosty pozapalne w seg. 4 i 8 płuca lewego. Miąższ płuc w normie. Dziękuję.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Brak świeżych zmian w obrazie radiologicznym. Opisane zmiany dotyczą przebytej w przeszłości infekcji w płucach.