Wynik badania EEG u 38-latki

W zapisie spoczynkowym rejestruje się czynność alfa 8 Hz o ampl.do 95uV,dobrze widoczna w tylnych okolicach.Na tym tle w okolicach ciermieniowo-potylicznych występują liczne wysokonapięciowe fale ostre do 160uV,okresowo zmiany te nasilają się napadowo w tylnych okolicach,serie wysokonapięciowych fal ostrych trwające do kilku sekund.Fs i Hv nie zmieniają zapisu nie nasilają się. Orzeczenie: Zapis nieprawidłowy ze zmianami napadowymi w tylnych okolicach.Konieczne kontrolne badanie za miesią

Wazna komleksowa ocena PACJENTA i EEG.
Do interpretacji klinicznej; Jakie dolegliwości, jakie leki?
Pozdrawiam