Wynik badania histopatologicznego po porodzie przedwczesnym w 26 tygodniu ciąży

Dzień dobry. Chciałam prosić o interpretacje wyniku histopatologicznego. Porod przedwczesny w 26 tyg ciąży. Bardzo dziękuję. "Pępowina o 2 naczyniach. W ich świetle obecne zakrzepy. W błonach płodowych skąpe nacieki leukocytarne głównie z granulocytów. Łożysko o kosmkach ukształtowanych odpowiednio do czasu ciąży nieco obrzękłych. W części naczyn kosmków pierwotnych obecne są zakrzepy."

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym wyniku nieprawidłowość stanowi 2 naczyniowa pępowina, obecność zakrzepów w świetle pępowiny oraz w naczyniach kosmków oraz nacieki zapalne w obrębie błon płodowych. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.