Wynik badania kontrolnego rezonansu magnetycznego

witam. dziś odebrałam wyniki rezonansu magnetycznego głowy -badanie kontrolne( 8 lat temu usuniecie guza mózgu- glejak). troche nie moge zrozumiec wynikow więc proszę o pomoc: w istocie białej okołokomorowej poj. drobne zmiany hiperintensywne w T2 i FLAIR; wysięk w komórkach prawego wyrostka sutkowatego

Ważne, że w MRI nie opisano cech wznowy guza!
Opis MRI:
" w istocie białej okołokomorowej poj. drobne zmiany hiperintensywne w T2 i FLAIR; wysięk w komórkach prawego wyrostka sutkowatego "
Może przebyte zmiany zapalne prawego ucha ?
Pozdrawiam